Sauna a miesiączkowanie

Przed tygodniem byłam na saunie. Od wczoraj czuje sie jakbym miala dostać okres, wieczorem miałam pierwsze plamienie, bardzo ciemne brazowe. Dziś też kilka, bardzo skąpych ciemnych plamień. Okres mam przeważnie co 28 - 30 dni. A pierwsze plamienie dostalam 24 dnia. Pierwszy raz w życiu tak wcześnie. W dodatku mąż powiedzial kilka dni wcześniej, że powiekszyl mi sie biust. Czy są to powody do podejrzewania ciąży?

Redakcja abcZdrowie

Opisane przez Panią objawy wpisują się w obraz zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Gdyby  jednak miesiączka nie wystapiła w przewidzianym czasie, proponuję wykonanie testu ciążowego.