Schemat przyjmowania antykoncepcji

Witam, 16.10 ok. 19:30 wzięłam pierwszą w tym cyklu tabletkę anty. Około godziny 1:00 doszło do wymiotów. Kolejną tabletkę wzięłam kolejnego dnia również ok. 19:30. Czy w takiej sytuacji można być pewnym, że tabletka zadziała prawidłowo i mogę dalej przyjmowac kolejne wg normalnego schematu?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Skuteczność antykoncepcji jest zachowana - nie ma powodów do niepokoju!