Schizofrenia paranoidalna a nieskuteczne leczenie szpitalne

Witam, moja mama choruje na schizofrenię paranoidalną leczona wielokrotnie w szpitalach.Ostatni pobyt tydzień temu. po wyjściu nic się nie zmieniło. Jest niechętna "ogląda telewizję" plecami patrzy cały czas w ścianę. Nic Ją nie interesuje. Tata nie daje sobie rady z choroba mamy. potrzebuje pomocy On i Ona. Proszę o pomoc mieszkamy w Warszawie może jakiś ośrodek. (ostatni pobyt w Tworkach). Proszę o pomoc tata jest po zawale a u mamy nie ma poprawy. Już nie wiem jak im pomóc. Ewa.
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Ewa zarówno Twojej mamie, jak i tacie potrzebne jest wsparcie psychologa. Mamie terapia potrzebna jest po to, by pomóc jej wrócić do normalnego życia, natomiast tacie, by nauczył się radzić z chorobą mamy i swoimi emocjami. Myślę, że powinnaś porozmawiać z lekarzem, który prowadzi leczenie mamy - może on będzie w stanie polecić odpowiedniego terapeutę.
Pozdrawiam