Schizoftenia paranoidalna a bezsenność

schizoftemia paranoidalna - brat dorosły 45 lat - 2 lata leczony w Choroszczy- dzień i noc chodzi po mieszkaniu, nie śpi, wykończa się psychicznie i fizycznie - gdzie szukać pomocy, jakie leczenie, proszę o pomoc siastra Anna

Jesli objawy cały czas trwają powinna Pani niezwłocznie zawieźć brata do lekarza psychiatry. Czasem bezsenność jest objawem zwiastunowym nawrotu psychozy. Warto by psychiatra niezwłocznie skonsultował dawki przyjmowanych leków.