Schodzenie paznokci po bostonce

Kiedy wróciam z wakacji dostałam Bostonke, są to takie bable na rekach i nogach.po tej chorobie zaczął mi sie robic na paznokciach białe plamy przy skorkach i zaczał schodzic paznokiec z kciuka i od tych małych skórek płytka i jest taka cienka rozow warstwa pod nią.A teraz na dodatek mi schodzi u nogi z duzego palca!! co to jest?!? Jezeli wiecie to ile to zajmie czasu aby moje paznokcie mialy znow plytke w całosci?!? prosze o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

Być może dodatkowo jest grzybica. Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.