Zniszczona płytka paznokcia po zdjęciu tipsów

2 dni temu mialam robione tipsy metoda zelowa, niestety wyglad tych paznokci byl ohydny wiec natepnego dnia poszlam je zdjac. Pani zniszczyla mi plytke, w niektorych miejsach jest czerowna i zdarta w jednym dostala sie az do 'mięska' pod paznokciem. Rowiez skorki wokol paznokci mam zdarte i napichniete... pod woda zaczyna szczypac, dzis nalozylam odzywke, bardzo bolalo.., co robic? Do kogo sie zglosic? Sam dotyk mnie boli

Szanowna Pani,

Ból będzie towarzyszył Pani przez jakieś 1,5 tygodnia;-(
Na początek proszę kupić skrzyp polny do łykania i zastosować przez dwa tygodnie dwa razy mocniejszą dawkę niż jest zalecana na ulotce. Przez następny czas wedle ulotki.
Proszę smarować płytkę paznokciową i wał dookoła ( czyli całą tą okolicę, która boli) odżywką Regenerum.
Dopiero po 2-3 tygodniach polecam zakupić preparat wzmacniający do paznokci firmy Eveline 8 w 1.

Pozdrawiam serdecznie:-)

Witam . Niestety nieprawidłowo zdjęty żel z paznokci mocno je osłabia i powoduje ból. Niestety taki zniszczony paznokieć musi najzwyczajniej odrosnąć! Należy uzbroić się w cierpliwość i dodatkowo stosować doustne suplementy wzmacniające płytkę paznokcia, regularnie smarować dłonie i paznokcie dobrymi kremami, na płytkę paznokcie nakładać odżywki tu polecam produkt firmy Nail Tek . Domowym sposobem można robić paznokciom kilkuminutowe kąpiele w ciepłej oliwie, oleju rycynowym i cytrynie .
pozdrawiam serdecznie
MO