Ściemnienie znamienia na otoczce sutka podczas ciąży

Rok temu w kwietniu miałam badane znamiona videodermoskopem. W tym roku urodziłam dziecko i jedno ze znamion, rok wcześniej nie budzące podejrzeń ściemniało. Jest ono na otoczce sutka i ściemniało razem z otoczką podczas ciąży. Od zawsze było nieregularne i miejscami wypukłe, ale nie budziło podejrzeń lekarza. Obecnie miejscami jest prawie czarne. Nie boli, nie swędzi i nic innego z nim się nie dzieje. Czy mogło zezłośliwieć w ciągu roku?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Warto aby zmianę ocenił specjalista dermatolog. Do poradni dermatologicznej w ramach NFZ nie jest wymagane skierowanie.