Ścierpnięte palce, napady gorąca i uderzenia serca

witam piszę do was gdyż dziś w nocy obudziałam się o 4 nad ranem miałam ścierpnięte tal palce u lewej ręki że nawet nie mogłam ich sprostować gdy nimi poruszałam przeszło i wtedy zaczeła mnie przylewać woda serce zaczęło mi bić jak oszalałe i to już nie jest pierwszy raz kiedy tak się stało czy takie cierpnięcie ręki i napady gorąca może być od serca ? i dlaczego zawsze to się dzieje w nocy

Aleksander Ropielewski

Trudno jest mi potwierdzic lub wykluczyć przyczynę kardiogenną Pani dolegliwości. Cierpnięcie ręki może mieć podłoże neurologiczne lub niedokrwienna. Może np. wynikać z niewłaściwego ułożenia w nocy podczas snu.