Seks bez zabezpieczenia dzień po okresie

witam mam pytanie okres miałam dostać 2 pazdiernika a dostałam 8 i dzień po okresie kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia oczywiście nie skonczyl we mnie ale czy jest możliwość zajścia w ciaze?? trochę się boje ;/
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Niewielkie prawdopodobieństwo istnieje, gdyż w preejakulacie także znajdują się plemniki. Jednak dzień po zakończonej miesiączce, przy założeniu, że cykle trwają około 28 dni, to jeszcze kilka-kilkanaście dni do owulacji, więc ryzyko zapłodnienia jest naprawdę znikome.