Seks dzień przed okresem. Nieregularne cykle 21-28 dni

Witam! Chciałabym się dowiedzieć czy jest możliwość zajścia w ciążę dzień przed okresem. Nadmienię jednak, że była zastosowana prezerwatywa i nie doszło do wytrysku, a następnego dnia pojawiło się krwawienie (skąpe) i zaczełam brać tabletki antykoncepcyjne (pierwszy raz). Mam nieregularne cykle w rozpiętości od 21 do 29 dni. Ostatni cykl trwał 24 dni, a poprzednie 28. Z góry dziękuję za odpowiedź.
ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Jeśli stosowała Pani prezerwatywę, nie doszło do wytrysku, a następnego dnia wystąpiła miesiączka to ryzyko ciąży jest znikome. Nie ma się Pani czym denerwować.

Pozdrawiam!