Senność, otumanienie, brak koncentracji, mdłości i duszności

 Z dnia na dzień czuje się coraz gorzej . Moje objawy: senność , otumanienie, brak koncentracji, utrata pamięci, mam też czasem wade wymowy , cięzko mi mówić , mdłości,ból kosci czasami, paznkocie bardzo łamliwe, cera blada sucha troche łuszcząca się , duszność , często się męcze np.biegnac do autobusu nie moge zlapac oddechu, przemęczenie to chyba tyle miewam również częste bóle głowy. Prosilabym o odpowiedz.

Aleksander Ropielewski

Objawy są mało specyficzne i mogą sugerować niedoczynność tarczycy lub schorzenie kardiologiczne. Konieczna wizyta u lekarza w celu zawężenie możliwych przyczyn i podjęcia celowego leczenia.