Senność, utrata wagi, bóle głowy, drżenie rąk i krwotoki z nosa

Witam, ostatnio martwię się o swoje zdrowie. Jestem senna non stop, w ciągu miesiąca straciłam 4kg (mam bardzo 'szybki' metabolizm, nie sposób jest mi przytyć, wskaźnik bmi alarmuje o niedowadze odkąd pamiętam), miewam bóle głowy, zwłaszcza w części potylicy; często trzęsą mi się ręce; temperatura jaką odczuwam zmienia się z zimna na ciepło; ostatni krwotok z nosa również mnie zaniepokoił (w dzieciństwie miewałam owe bardzo często z przyczyn, jak sądzę, genetycznych). Proszę o pilną poradę.

Witam
Natychmiast proszę udać się do lekarza!Nie ma na co czekać, lekarz prowadzący musi skierować Panią na badania aby móc cokolwiek stwierdzić . Proszę z tym nie zwlekać .
pozdrawiam