Senność, wzmożone pragnienie, wypadanie włosów i stan zapalny narządów rodnych a wyniki badań

W związku z następującymi objawami-sennością, wzmożonym pragnieniem, wypadaniem włosów, stanami zapalnymi narządów rodnych i dróg moczowych dostałam skierowanie na kompleksowe badania. Wyniki z krwi wykazały lekko zawyżoną hemoglobinę, hematokryt, limfocyty,monocyty. W moczu ślad ciał ketonowych oraz 50mg kwasu askorbinowego (co to oznacza?). Poziom cukru 76 na czczo (13h bez jedzenia). Co mogą oznaczać takie wyniki?

Renata GrzechociĹska

Proponuję wykonać pomiar glukozy ponownie ale po 8h bycia na czczo, oraz poziom TSH. Kwas askorbinowy w moczu może występować przy suplementacji witaminy C. Niepokojące są ciała ketonowe w moczu. Dlatego proszę udać się z wynikami do lekarza rodzinnego.