Septoplastyka i konchoplastyka

Dzień dobry. Jestem kilka dni po zabiegu septoplastyki i konchoplastyki, wykonanych za jednym podejściem. 2 dni po operacji zacząłem odczuwać objawy typowe dla gorączki, min dreszcze, marznięcie dłoni i stóp, palenie twarzy, bóle i zawroty głowy, itp. Do tego na dłoni wystąpiła opuchlizna po wenflonie. Po zażyciu środków przeciwbólowych, odczuwam poprawę, jednak po pewnym czasie objawy wracają. Jestem zaniepokojony tymi objawami. Z czego to wynika, minie samoistnie ? Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.