Sieć zapalna wokół jelit z rozlanym zapaleniem otrzewnej

Witam. Miałem w tym roku 3 operacje, wyrostek komplikacje po wyrostku tzn sieć zapalną wokół jelit z rozlanym zapaleniem otrzewnej i pęcherzyk żółciowy. od 3 miesiecy boli mnie brzuch. boli mnie codziennie głownie podbrzusze i z lewej strony ale ból się przemieszcza .miałem robione wszystkie badania= pasaż, kolonoskopie, tk i niczego one nie wykazały. Lekarze mówią że to nie zrosty. problemy zaczęły się jeszcze przed pierwszą operacą ale nie były tak silne i same ustąpiły. Proszę o pomoc

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowny Panie, ból może być związany z długotrwałym stanem zapalnym toczącym sie w otrzewnej insektach i czasami przyczyna może być nieuchwytna. Zalecam stała kontrole oraz wykonanie szeregu badań w tym morfologii, czynników zapalnych, elektrolitów i USG brzucha. Pozdrawiam