Jakie leczenie po wystąpieniu objawów zapalenie otrzewnej?

Witam. Od 2007 roku walcze "z czyms". Mialam wyciety wyrostek, po czym nastapily powiklania i zebranie sie ropy w otrzewnej. Potem w 2013 r trafilam do szpitala po 2 tyg wymiotowania, biegunki i strasznego boluw dole brzucha. Stwierdzono zalanie cialka Gaffa i wykonano operacje. Diagnoza- podejrzrnie zespolu L-C. W 2014 r wykonana kolonoskopia wedlug ktorej mam zrosty otrzewnowe. Nie stwierdzono zespolu. Od tego czasu bylam juz 6 razy w szpitalu z takimi samymi objawami.Co dalej?jak potwierdzic?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udac się do lekarza gastroenterologa i kierować się jego zaleceniami