Silna bolesność kości 52-letniej osoby

Co i jak mam powiedziec lekarzowi,ze bardzo bola mnie kosci..moje wizyty i mówienie o tym..są bez echa..a ja jestem zaniepokojona, gdyz bola strasznie nawet nocą..co robic?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, niestety nie podaje Pani jakie kości i stawy są u Pani probelemem. Może być to wynikiem niedoboru wapnia ale także innych przyczyn. Nie umiem odpowiedzieć do jakiego lekarza powinna się Pani udać ale najlepsze na początek byłby chociaż podstawowy panel badań typu morfologia, OB, wapń, magnez itp. Pozdrawiam