Silna, pulsująca bolesność głowy a możliwe dolegliwości

Wczoraj wykonując pompki, robiąc 32 (normalnie robię 40 pełnych pompek, bez problemu) poczułam, wręcz przeszywający ból w lewej części głowy, a dokładniej trochę za uchem, natomiast w tylnej części odczułam pulsujący ból. Utrzymuje się on do dzisiaj, nie dawał mi spać. Wzięłam Ibuprom, jednak niezbyt mi pomógł. Nie jest to spowodowane brakiem przerw w treningach, ponieważ od poprzedniego czwartku do tego, miałam przerwę od treningów. Dodam, że nigdy wcześniej nie spotkała mnie podobna sytuacja.

Piotr Pilarski

Mogą to być objawy migreny. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.