Bolesność kostek a bieganie

Witam Od niedawna zacząłem trenować piłke nożna, po 2 letniej przerwie . Podzas treningu poczułem ból w kostkach. Ból ten nasila sie podczas biegania i szybkich zwrotów. Po treningu odczuwam przy kostkach pulsujący ból. Kostki nie są spuchnięte. Nwm czy ból sam przejdzie czy mam dac spokoj se z treningami dodam iż nigdy nie miałem problemów z kostkami.

Aleksander Ropielewski

Bez przeprowadzenia badania przedmiotowego i uściślenia wywiadu nie jestem w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Na chwilę obecną sugeruję ograniczyć treningi i skontaktować się z ortopedą.