Co robić z tym bólem kostki w ręce?

Witam, mam 20 lat i trenuje kickboxing ,okolo 9 miesięcy temu uderzylem niefortunnie podczas treningu i bardzo mocno spuchła mi kostka na ręce , kostka od tamtej pory caly czas jest opuchnięta lecz w normalnym zyciu nie sprawia mi problemów , problem pojawia się podczas treningu, kostka "rozlewa się " Sprawia ból i pojawia się siniak na calej dłoni, bylem u chirurga który powiedzial ze torebka stawowa się zabliźniła i nic się nie da zrobić, wiec moje pytanie brzmi da się to jakos leczyć?

Czasami występują pęknięcia lub złamania i nie są widoczne przy pierwszym rtg. Warto powtórzyć rtg zrobić tez usg narządu ruchu i konsultację u ortopedy odbyć.