Opuchlizna kostki i drętwienie nadgarstka po treningu bokserskim
Witam Po treningu bokserskim, zacząłem odczuwać silny ból prawego nadgarstka, drętwienie dłoni, oraz dość widoczną opuchlizna kostki łódeczkowatej. RTG nic nie wykazało, SOR skierował mnie do lekarza rodzinnego. Już kiedyś miewałem taką kontuzję tylko nie tak silna. Znajomy bokser u którego też nie wykryto złamania, ani pęknięcia po poradzie u specjalisty przeszedł operacje. Proszę o poradę

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Witam serdecznie. Możliwe jest zwyrodnienie na skutek mikrouszkodzeń stawu
Wskazana konsultacja z ortopedą.