Silne bóle brzucha we wczesnej ciąży

Witam. Data ost miesiączki-27.07. Cykle 28dniowe. Pozytywny test ciążowy wyszedł po tygodniu od spodziewanej miesiączki. Od 4.09 plamienie, duphaston przepisany przez lekarza. Tego samego dnia znalazłam się na IP z silnym bólem brzucha. Bhcg w dniu 5.09 - 210. W dniu 8.09 - 440. Cały czas jest plamienie, mam wrażenie, że coraz silniejsze. Biorę duphaston. Wizytę u lekarza mam za 3 dni. Mam brać cały czas duphaston? Czy to normalne przy zdrowej ciąży? Pozdrawiam, Ola

Aleksander Ropielewski

Proszę przyjmować duphaston zgodnie z zaleceniami lekarza, który go przepisał. Nie mam pełnego oglądu sytuacji klinicznej dlatego trudno jest mi powiedzieć jak długo powinna Pani przyjmować duphaston.