Silne bóle głowy oraz depresja, nadciśnienie i stan po usunięciu macicy z jajnikami

Jestem po usunieciu macicy z jajnikami 3lata temu choruje na naddcisnienie depresje i nerwice zeladka i teras doszly straszne bole glowy nie mam apetytu na wymioty mi sie ma a wieczorami robie sie czerwona i mam cisnienie wysokie powyzej 170/100 Biore leki na cisnienie na depresje

Witam Panią Serdecznie,

Myślę, że potrzebuje Pani zwykłej rozmowy z osobą zaprzyjaźnioną, której mogłaby się Pani zwierzyć, która wsparła by Panią, która byłaby zwyczajnie obecna przy Pani.
Jeśli nie ma takiej osoby, to zachęcam Panią do rozejrzenia się, na pewno jest...

Zawsze może Pani podjąć rozmowę z psychologiem, który może Panią wysłuchać i udzielić wsparcia takiego, jakiego Pani potrzebuje.

Życzę Pani tylko dobrego zdrowia,
Irena Mielnik-Mafej