Silne bóle, karku, ramion i łopatek

Witam! Od czasu do czasu mam bardzo silne bóle, karku,ramion i łopatek. Kiedyś powiedział mi lekarz że to nełropatia.Ból nie pozwala mi kręcić głową.Boję się przyjmować leki przeciwbólowe, gdyż biorę sporo leków kardiologicznych.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy rzeczywiście mogą być wynikiem neuropatii. Sugeruję konsultację ze specjalistą neurologiem, który potwierdzi diagnozę oraz ewentualnie rozpocznie leczenie.