Silne bóle kręgosłupa w części lędźwiowej

witam! od 5 miesięcy mam silne bóle w części lędźwiowej kręgosłupa. wynik badania RTG: lewoboczna skolioza z pogłębieniem, spłyceniem fizjologicznej lordozy kr. lędźwiowego.poziome położenie kości krzyżowej. wysokość trzonów i tarcz m-k w normie. Co to znaczy?

Witam. Skolioza i poziome ułożenie kości krzyżowej najprawdopodobniej wynikają z wrodzonych wad postawy. Konieczne jest podjęcie odpowiednio dobranej rehabilitacji.