Lewostronna rotoscolioza z pogłębieniem lordozy fizjologicznej

witam,właśni odebrałam wyniki badania rtg kręgosłupa odcinka lędźwiowo-krzyżowego i bardzo chciałabym prosić o interpretacje. Wynik: lewostronna rotoscolioza z pogłębieniem lordozy fizjologicznej kręgosłupa lędźwiowego. Poziome położenie kości krzyżowej. Zaostrzenia na krawędziach kręgów. Asymetryczne zwężenie tarczy mkręgowej L5/S1. Wysokość kręgow zachowana. Z góry dziękuje za odpowiedź.

Lek. Katarzyna Szymczak

Ma Pani skrzywienie kręgosłupa oraz zwężenie jednego krążka międzykręgowego, może to powodować bóle kręgosłupa w odcinku lędźwiowo krzyżowym.
Pozdrawiam