Wygładzenie fizjologicznej lordozy z poziomym ustawieniem kości krzyżowej

Witam.Bardzo proszę o wyjaśnienie rtg kręgosłupa lędźwiowo-krzyżowego a-p i boczne :wygładzenie fizjologicznej lordozy z poziomym ustawieniem kości krzyżowej.Lewostronna skolioza.Zwężenie szpar międzykręgowych w odcinku L3-5 oraz tylnej części szpary L5-S1.Na poziomie zwężonych szpar zmiany zwyrodnieniowe w postaci nierówności blaszek nasadowych trzonów kręgow oraz drobnych osteofitów na ich krawędziach. Sklerotyzacja powierzchni stawów międzykręgowych na poziomie L4-S1 NIE MOGĘ CHODZIĆ

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opis badania wskazuje na liczne zmiany w obrębie lędźwiowo-krzyżowego odcinka kręgosłupa, które najprawdopodobniej są przyczyną występujących dolegliwości. Proszę udać się do lekarza, który wdroży odpowiednie postępowanie.