Silne bóle miesiączkowe i utrata przytomności

Witam,pisze ponieważ odkąd pamiętam mam silne bóle miesiączkowe kilka razy zemdlałam ponieważ ból był nie do wytrzymania. byłam u ginekologa przepisał mi ketonaal i pomaga jak wezme ale ostatnio koleżanka postraszyła mnie że mogę mnieć coś narośnięte na macicy i to może powodować te bóle i kazała mi iść na prześwietlenie. nie wiem czy iśc bo boję się że moż coś wykryć i bd musiała mnieć operacje czy to faktycznie może być coś tak poważnego?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Skoro lekarz mający możliwość zbadania oraz zlecenia badań dodatkowych nie wykrył nieprawidłowości to nie ma podstaw wykonywania dodatkowych badań obrazowych. W razie wątpliwości proszę udać się na ponowną wizytę do specjalisty ginekologa.