Leki na silne bóle miesiączkowe

Witam, Mam 26 lat i bardzo silne bóle miesiączkowe. Ratuję się ketonalem, ale wiem, że jest bardzo szkodliwy dla organizmu. Koleżanki i nawet lekarze polecają nospę, ale boję się ja brać ponieważ mam hipotomię. Jakimi innymi lekami mogę się ratować? słyszałam też o sadorin. Proszę o pomoc.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, preparat NoSpa nie powinien wpływać na niskie ciśnienie krwi w znaczaćym stopniu dlatego zalecałbym próbę podjęcia terapii tym lekiem. Pozdrawiam