Silne bóle w klatce piersiowej

Witam trzy razy mialem robione EKG przeswitlenie klatki piersiowej tez krew troche podniesiony cholesterol I nic odczuwam silne bole w klatce po lewej stronie pod zebrami w lopatce po lewej stronie ostatnio sciska mi kark jestem zagranica lekarze twierdza ze to nerwobole zapalenie miesni ktore krazy po calym ciele dostalem 100 tabletek typu paracetamol cocodamol zele 10% z ibuprofenu nic nie pomaga tylko jak Sie nasmaruje mascia rozgrzewajaca to pomaga na 1,2 godziny bone sie ciezko mi pracowac

Witam,
opisane dolegliwości są typowe dla zmian chorobowych w kręgosłupie piersiowym i dolnym szyjnym. Prosze udac się do fizjoterapeuty polecam masaż , ćwiczenia i ultradżwięki a jeśli jest duże napięcie mięśniowe i brak p/wskazań to zabieg fali uderzeniowej.
Pozdrawiam