Silne bóle w klatce piersiowej po lewej stronie i duszności

Mam silne bóle w klatce piersiowej po lewej stronie. Miałam badania krwi i tsh wszystko w normie. Kardiolog powiedział że nie ma tu nic do roboty, EKG USG i Holter w normie. Bóle powracają gdy coś zjem poza domem albo jestem w ruchu. Robi mi się wtedy strasznie duszno (raz ciemno przed oczami i paraliż kilkusekundowy lewej ręki) i dopiero gdy próbuje zasnąć lub idę się wypróżnić (co w czasie bóli można uznać za biegunkę) ustaje na krócej lub dłużej. Do kogo powinna się zgłosić bo już nie wiem.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy mogą być wynikiem patologii w obrębie przewodu pokarmowego. Sugeruję ocenę gastrologiczną.