Silne bóle w okolicy prawego biodra w pierwszych dniach miesiączki

witam, moj problem polega na tym że w pierwszych dwoch dniach miesiączki odczuwam bardzo silne bóle w okolicy prawego biodra. Mialam robione badania ginekologiczne w tym usg jajników i nic nie wykazały. Ból czasem promieniuje az do stopy i dopiero silne tabletki sa w stanie go zalagodzic . prosze o pomoc

Aleksander Ropielewski

Sugeruję kontakt z poradnią leczenia bólu przewlekłego. Leakrze tam pracujący będą w stanie dobrać skuteczne w Pani sytuacji leczenie przeciwbólowe, które zabezpieczy Panią przed dotkliwymi dolegliwościami bólowymi.