Co mogą znaczyć te skurczowe silne bóle podbrzusza?

Witam, Od dwoch lat cierpie na przewlekle biegunki. W gastroskopii czysto, kalprotekryna w normie. Od tygodnia mam diete lekkostrawna bez fruktozy i laktozy i jest lepiej. Wczoraj wypilam wieczorem jedno piwo, dzisiaj rano jak sie obudzilam to mialam takie skurczowe silne bole podbrzusza, czy ktos wie dlaczego moj organizm tak sie achowuje, wczesniej po wypiciu alkoholu czulam sie dobrze.

Witam. Konieczna jest wizyta u lekarza, zebranie wywiadu nt. chorób przewlekłych, przeprowadzenie badania fizykalnego. Postawienie diagnozy z poziomu portalu jest niemożliwe.