Bóle brzucha a dieta lekkostrawna

mam takie pytanie i bardzo prosze o odpowiedz.Co dziennie tak w godzinach wieczornych miewam takie dziwne bole z lewej strony tak bardziej z boku.Bol jest taki dziwny bo mam takie wrazenie jakby mi sie jelita poskrecaly.Raz boli mocniej raz slabiej.Dodam ze stosuje diete dosc lekkostrawna nic smazonego nic tlustego WARZYWA OWOCE I MESO .Myslalam ze to po cytrusach ale nie. ZAWSZE TEN BOL JEST WIECZOREM.CO TO MOZE BYC I CO ROBIC .

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z lekarzem i wykonanie badania klinicznego. W dalszej kolejności wskazane jest wykonanie USG, ew. gastroskopii. Wykluczyć należy przede wszystkim chorobę wrzodową żołądka, przewlekłe zapalenie trzustki.