Skurczowe bóle pod prawym żebrem

Od dluzszego czasu z przerwami mam rozpychajace,sciskajace, gniotace,skurczowe bole pod prawym zebrem promieniujace pod prawa lopatke, usg bez zmian, badania biochemiczne krwi bez odchylen,kolonoskopia i gastroskopia ok,lekarz przepisal leki na zaparcia na ktore cierpie przy niedoczynnosci tarczycy I odeslal do domu. Jak moge sobie pomoc?? I co jeszcze sprawdzic?zeby znalesc przyczyne

Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa

Witam,

jeżeli jest nadwaga należy uregulować masę ciała, stosować ćwiczenia fizyczne przy zaparciach, mozna się wspomóc preparatami błonnikowymi np. Colon C.

Pozdrawiam serdecznie