Silne drętwienia prawej części twarzy... Co robić?

Witam, mam 31 lat. Od 5 miesięcy strasznie drętwieje mi prawa część twarzy. Praktycznie jest ono non stop. Budzę się i zasypiam z nim... Promieniuje do głowy i takie dziwne uczucie powoduje. Przeszłam przez 5 neurologów, tk. głowy wykazało niewielkie zaniki korowe w czole!!! Badania wszystkie OK... Mam dwójkę małych dzieci, przeszłam dość dużo tragedii w swoim życiu, ale nie mam już siły walczyć z tym okropnym uczuciem! Biorę tabletki nasenne,ale to pomoc na krótki czas... Co robić!? Pozdrawiam.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu

Pierwsza pomoc przy napadzie padaczkowym

Redakcja abcZdrowie
82 poziom zaufania

Szanowna Pani!

Nie napisała Pani, jaka dokładnie diagnostyka neurologiczna była przeprowadzona w Pani przypadku. Drętwienie twarzy, które Pani odczuwa, wymaga szerokiej daignostyki, nie tylko badań obrazowych głowy. Niewątpliwie lekarzem specjalizującym się w leczeniu podanych przez Pania objawów jest neurolog. Proszę napisać wiecej o wykonanych badaniach i udać się na konsultację neurologiczną, najlepiej w szpitalu z szerokim zapleczem diagnostycznym.

Redakcja abcZdrowie.pl to zespół doświadczonych i zaangażowanych osób, z których wielu to eksperci z dziedziny medycyny, dla których dbałość o zdrowie to priorytet.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty