Co jest powodem drętwienia rąk i twarzy?

Witam, proszę o pomoc. Od jakiegoś czasu dretwieja mi nogi delikatnie ręce oraz lewa strona twarzy. Internista stwierdził że to na tle nerwowym. Neurolog też nie widzi niczego nie pokojacego. Ale jak można stwierdzić że nic mi nie dolega skoro nie było żadnego rezonansu głowy badania DNA oka. Bardzo się boję że to stwardnienie rozsisne. Może życie to jeden wielki strach nie potrafię normalnie funkcjonować bo ciągle myślę że jestem chora

Stan emocjonalny, psychiczny, odgrywa ważną rolę
Trudno ocenić bez badania ; Jaki ogólny stan zdrowia, wyniki badań, morfol, OB, CRP inne, MRI GŁOWY ??
Może ocena psychologiczna też będzie pomocna...
wskazana pełna konsultacja neurologiczna
Pozdrawiam i zapraszam