Silne i kłujące bóle w kąciku między nosem a prawym okiem

mam silne klujace bóle w kąciku między nosem a prawym okiem. ból promieniuje na prawe skrzydełko nosa, skroń i brew.w zasadzie boli prawa strona głowy.czuje w kąciku wyraźne pulsowanie żyłki pod palcem.mam uczucie przytkanej dziurki nosa.cisienie mam ok.morfoligia też.przegroda prosta.okulista odsyła do laryngologa a ten do neurologa.leki nie bardzo pomagają, ból jest naprawdę silny.mialam rezonans i wyszły zatoki powietrzne.zgrubienie sluzowki w szczękowych i lekkie w sitowych

Dzień dobry. Rzeczywiście jest to problem neurologiczny lub laryngologiczny. Nie zaszkodzi jednak, dla uzyskania pełnego obrazu sprawdzic dokładnie zęby. Szczególnie kieł możewywoływać ból w tym obszarze, jak również drugi i czwarty ząb w szczęce. Również protezy uciskające od dłuższego czasu na śluzówkę mogą być przyczyną odleżyn, od których ból promieniuje w różnych kierunkach. Serdecznie pozdrawiam Urszula Jarosz