Silne krwawienie i omdlenia

Witam! Mam na imię Patrycja i mam 19 lat. Mam małe pytanie. Tydzień temu skończyła mi się miesiączka, po 8 dniach zaczęłam źle się czuć, zemdlałam i zaczęłam krwawić z pochwy, trwa to już 3 dni. Ogólnie od kilku lat leczę sie na zespół policystycznych jajników. Współżyję z facetem. Leżę w szpitalu od dwóch dni, miałam szereg badań, wynik krwi mam 1787,55mlU/ml. Co może być tego przyczyną? Czy może to zwiastować jakąś poważniejszą chorobę lub czy to może być oznaką ciąży?

Witam serdecznie! W Pani opisie brakuje wielu istotnych informacji mogących pomóc w wysunięciu wstępnego rozpoznania. Nie opisała Pani charakteru krwawienia, w tym jego nasilenia oraz ewentualnych dolegliwości dodatkowych, które mogłyby nas jakoś nakierunkować, w tym określić, czy omdlenie związane było z masywną utratą krwi czy było od tego niezależne. Jeżeli pozostaje Pani w szpitalu, to powinna Pani zawierzyć tamtejszym specjalistom, którzy nie tylko mają odpowiednią wiedzę, ale także dostęp do Pani wyników badań, co umożliwia postawienie właściwej diagnozy i ustalenie właściwego leczenia, o ile takowe będzie niezbędne. Podała Pani wartości jakiegoś badania laboratoryjnego, nie precyzując o jakie chodzi. Jego interpretacja jest przez to niemożliwa. Krwawienia międzymiesiączkowe są objawem niespecyficznym. Mogą występować zarówno w infekcjach, nadżerkach, polipach, endometriozie, ale także w ciąży, jako plamienia patologiczne. Skoro przebywa Pani w szpitalu, na pewno miała Pani wykonane USG oraz oznaczony poziom gonadotropiny kosmówkowej - badania, które jednoznacznie wykluczają/potwierdzają ciążę. Uważam zatem, że pytanie to powinna Pani skierować do lekarza prowadzącego. Życzę szybkiego powrotu do zdrowia! Pozdrawiam