Silne osłabienie, zawroty głowy i pisk w uszach

Witam. Od tygodnia męczę się z potwornym osłabieniem. Mam zawroty głowy najczęściej rano - gdy wstaje, chodzę słyszę coraz głośniejszy pisk w uszach i tracę obraz. Mam niskie ciśnienie 66/48 to najniższe zanotowane. Ne mam więcej niż 90/60 - mam też niski puls w granicach 50-60 i ciągłą gęsia skórkę na udach. Ostatnio miałam robione wszystkie badania - krwi, glukozy, tsh, alt, moczu i wyszły idealnie, lekarz odesłał mnie do domu. Mimo wszystko nadal słabnę i jestem bardzo senna. Co to może być?

Jeśli jest Pani pod opieką lekarza i on nie znalazł przyczyny organicznej Pani problemów to może warto rozważyć konsultacje psychiatryczną. Jest cały szereg chorób objawiając się obniżeniem napędu i somatyzacją.