Silne skurcze całych nóg

Dzisiaj w nocy ok.godz.1.15 miałam b.silne kurcze całych nóg-stopy,łydki,kolana,pachwiny i biodra.wystąpiło pierwszy raz obie nogi i silny ból lekarz z pogotowia podał zastrzyk z ketanolu z tramalem. Cukrzyca insulinozależna już 27 rok i 5 lat po baypasach ale już nie można Mi nic zaproponować! Cholesterol, kreatynina w normie hemoglobina glikolizowana 8,5 Jakie badania jeszcze powinnam zrobić? Gdzie się udać aby ratować co można?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, moze to byc wynik cukrzycy. Poziom hemoglobiny glikowanej jest zbyt wysoki niestety. Na początku zalecam wizyte u diabetologa i próbę regulacji cukrzycy. Pozdrawiam