Silne swędzenie wargi sromowej u 22-latki

Od 2 lat mam straszne swedzenie wargi sromowej na zewnatrz,czasem od wewnatrz.Caly czas drapie sie do krowi, jest to nie do opanowania.Specjalnie jechalam do Polski do swojego lekarza, ale leki mi nie pomogly,niedlugo po tym dzwonilam do niego i wypisal recepte,ktora wykupila i wyslala mi mama.Leki pomogly mi tylko na obfite zielonkawe uplawy z grudkami.Mieszkam w szkocji i rzadkoscia jest tu badanie przez ginekologa nawet w ciazy, badaja tylko pielegniarki.Co to moze byc?Czy jechac do polski?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane objawy najpewniej mają tło infekcyjne. Sugeruję ponowną ocenę ginekologiczną oraz pobranie wymazów. Następnie możliwe będzie leczenie celowane.