Silne upowietrznienie obu piramid kości skroniowych oraz wysokie ustawienie opuszki żyły szyjnej
Wynik TK:w oknie kostnym silne upowietrznienie obu piramid kości skroniowych oraz wysokie ustawienie opuszki żyły szyjnej prawej.Czy mogłabym się dowiedzieć co to oznacza,czy wszystko jest w porządku.Pacjentka

KOBIETA, 35 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
95 poziom zaufania
Jeżeli nie towarzyszą temu żadne niepokojące objawy może to stanowić wariant normy i nie ma powodu do niepokoju.