Silne upowietrznienie obu piramid kości skroniowych oraz wysokie ustawienie opuszki żyły szyjnej

Wynik TK:w oknie kostnym silne upowietrznienie obu piramid kości skroniowych oraz wysokie ustawienie opuszki żyły szyjnej prawej.Czy mogłabym się dowiedzieć co to oznacza,czy wszystko jest w porządku.Pacjentka

Aleksander Ropielewski

Jeżeli nie towarzyszą temu żadne niepokojące objawy może to stanowić wariant normy i nie ma powodu do niepokoju.