Zmniejszenie upowietrznienia piramidy prawej kości skroniowej z jej sklerotyzacją
WITAM ODEBRAŁAM WYNIK TOMOGRAFI I TAM JEST ZE W BADANIU ALGORYTMIEKOSTNYM WIDOCZNE JEST ISTOTNE ZMIEJSZENIE UPOWIETRZNIENIA PIRAMIDY PRAWEJ KOSCI SKRONIOWEJ Z JEJ SKLEROTYZACJA. CO MAM Z TY ZROBIC DO JAKIEGO KEKARZA SIE UDAC I CZY TO COS POWAZNEGO POZDRAWIAM GOSKA

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Niestety nie napisała Pani z jakiego powodu wykonała Pani badanie, czy ma Pani jakiekolwiek objawy, itd. Wynik powinien ocenić lekarz, który zlecił wykonanie badania w oparciu o szczegółowe dane kliniczne.