Silny ból brzucha a wyniki badania krwi

mialam silny bol brzucha trwajacy 10godz. przyjelam 6roznych tabletek ktore nie pomogly. udalam sie do szpitala. zrobiono mi USG brzucha ktore nie wykazalo nieprawidlowosci i badanie krwiktore nie wyszlo dobrze tj. leukocyty 16,5 neutrofile94,4% limfocyty3,7% i cukier121mg.. dodam ze podano mi tylko kroplowke i bol minal sam.. ale wyniki badan krwi mnie zaniepokoily.. prosze o jakies ich objasnienie ... I czy powinnam sie martwic???
ponad rok temu

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę napisać ile ma Pani lat i podać wszystkie wyniki morfologii krwi.
Jakie leki przeciwbólowe Pani zażywała?
Jakie kroplówki zostały Pani podane w szpitalnym oddziale ratunkowym? Czy były to same płyny czy zawierające jakieś leki?
Czy ból tego typu zdarzył się po raz pierwszy w życiu? czy towarzyszyły mu nudności, wymioty, wymuszona pozycja ciała, czy wystąpił on po posiłku, w którym dniu cyklu miesiączkowego Pani jest?