Silny ból brzucha i wzdęcia po spożyciu jakiegokolwiek produktu lub płynu

Witam od Trzech dni strasznie boli mnie brzuh w okolicy mostku,wystepuja przy tey wzdecie i straszny bol nawet jesli cos wypije nawet zwykla wode,niestety dodam ze nie jem od pewnego czasu. Co moge zrobic zeby przestalo mnie tak strasznie bolec,boje sie ze to cos zwiazane z trzustka poniewaz moja siostra i ojciec mieli powazna operacje na nia.prosze o pomoc

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane dolegliwości bólowe mogą mieć wiele przyczyn. Może być to bowiem wynik schorzeń żołądka, jelit ale także trzustki. Zdecydowanie proszę nie bagatelizować problemu tylko NIEZWŁOCZNIE skonsultować się z lekarzem!