Silny ból całego brzucha i pleców a spóźniający się okres

Proszę o pomoc, bo odchodzę juz od zmysłów. Mój problem przedstawia sie następująco. Miałam regularne misiaczki. A Pewnego dnia spóźniła sie aż 10 dni (niewielkie krwawienie), następnego miesiąca wcale nie dostalam. Robiłam 4 testy ciążowe, za każdym razem pojawia się jedna wyraźna kreska... Od kilku dni mam silny ból całego brzucha i pleców. Pojawiła sie biala wydzielina, ale krwi nie ma. Dodam, ze sporo ćwiczę i podróżuje, mam bardzo duże wachania wagi. Dziennie nawet 3 kg różnicy.Co mi jest?

Renata GrzechociĹska

Pani objawy koniecznie wymagają konsultacji z ginekologiem. Trudno postawić przybliżoną diagnozę. Może być to ciąża-proponuję wykonać pomiar B-hCG we krwi, endometrioza lub inne patologie.