Silny ból głowy, osłabienie mięśni twarzy, dekoncentracja, niepokój i uczucie niedotlenienia
Witam. W sierpniu bardzo silny ból głowy, po którym opadł mi lewy kącik ust- nie mogłam też domknąć lewego oka. Wykonano w SOR TK bez kontrastu (nie wykazało zmian). Ból głowy osłabł jednak nadal się utrzymuję (chodzi głównie o lewą stronę twarzy) poza tym osłabienie mięśni lewej strony twarzy, dekoncentracja, niepokój, uczucie niedotlenienia ( ciągle ziewam przy takich napadach). W MRI z kontrastem- nie uwidoczniono lewej tętnicy łączącej tylnej mózgu i 4 mm włókniak w okolicy ciemien. prawej

KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu
Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania
Sugeruję kontakt z neurologiem, ponieaż w podanych opisach badań nie można stwierdzić uchwytnej przyczyny. Możliwe, że są to objawy zapalenia lub odiopatycznego niedowładu nerwu twarzowego.