Silny ból głowy wraz z uciskami i drętwienie ręki

Witam od 2lat menczy mi okropny ból głowy takie uciski z tyły głowy jak i pobokach i na gurze brałam bardzo silne tabetki np tramal ktury wogule mi niepomaga i do tej pory sie mencze w dzień w dzień żadne tabletki nie pomagają byłam u neurologa dostałam skierowanie do szpitala nic tak w tk głowy niewykazały oprucz drobne o,6cm zmiany w głowie. Pani /Panie dr, co mi może byc mam 20lat mam też drentwienie lewej renki proszę o odpowiedz i spie tylko 4godziny nie da sie wiencej pzez glowe

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie wysokie jest ciśnienie tętnicze? Bez badania ciężko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie.