Silny ból karku a leki przeciwzapalne

witam serdecznie, silny ból karku z lewej strony utrudnia mi poruszanie się siedzenie, leżenie. Czy są jakieś leki przeciwzapalne które mogłabym zażyć . Nadmieni, że stosuje ciepłe okłady, naświetlania, leki miejscowe przeciwzapalne

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam,
Szanowna Pani, początkowo zalecam udanie się na wizytę do lekarza rodzinnego, który po zbadaniu Pani, postawi diagnozę oraz przypisze leki przeciwbólowe i przeciwzapalne. Dodatkowo będzie możliwa także próba określenia źródła Pani dolegliwości co jest niezmiernie ważne w przyszłości, żeby Pani choroba nie nawracała. Pozdrawiam